Kiek Kainuoja Kaljano Nuoma?

05 spalio, 2022

Kaljanas – tai yra vandens pypkė, skirta specialaus aromatizuoto kaljano tabako rūkymui. Ir nors pastaruoju metu kokybiškai pagamintų kaljanų galima rasti už mažesnę ir prieinamą kainą daugeliui, tačiau ne visi kaljaną mėgstantys rūkyti žmonės nori jį įsigyti. Vietoj to mieliau renkasi kaljano nuomos paslaugą, nes tokiu atveju nereikia kaljano valyti. Daugumoje tokias paslaugas teikiančių įmonių išsinuomoti pasirinktą kaljaną galima nuo kelių valandų iki kelių dienų laikotarpiui. Žinoma, nuomos laikotarpis, kaina ir papildomos sąlygos priklauso nuo konkrečios pasirinktos kaljano nuomos paslaugas teikiančios įmonės, todėl kiekvieną kartą turėtumėte išsiaiškinti visas teikiamų paslaugų sąlygas.

Kaljano nuoma – kainos ir sąlygos:

Kai kurie šių paslaugų teikėjai kaljaną nuomoja mažiausiai parai, o tokiu atveju nuomos kaina gali prasidėti nuo 30 – 35 Eur. Tačiau nuomojantis dviems paroms ar daugiau, kaina gali mažėti. Nors nuomos kaina gali pasirodyti didesnė lyginant su kitais šios paslaugos teikėjais, tačiau čia į kaina būna įtraukti ir kaljano rūkymui reikalingi priedai. Kiti kaljano nuomos paslaugų teikėjai kaljaną nuomoja tik kelioms valandoms. Tokiu atveju nuomos kaina gali prasidėti nuo 25 Eur, tačiau kiekviena papildoma valanda yra apmokestinama kelių Eur papildomu mokesčiu, dažniausiai 1 – 2 Eur. Beje, reikia pažymėti, kad nuomojantis kaljaną dažniausiai reikalingas depozitas, kuris bus jums grąžinamas, jei nesugadinsite išsinuomoto kaljano arba jo dalių. Kai kuriais atvejais, jei kaljano kokia nors dalis yra sugadinta, tada iš depozito yra atskaičiuojama tam tikra pinigų suma už tą dalį. Be to, turite žinoti, kad kaljaną išsinuomoti gali tik tie asmenys, kurie yra sulaukę pilnametystės.

Ko reikia skaniam kaljano rūkymui?

Jei norite mėgautis kaljano seansu, tuomet turite atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Kaljanas turi būti švarus:

Po ir prieš kiekvieną rūkymą turite nuplauti kaljaną. Kaljanas turi būti nuvalytas tarp naudojimo, kad būtų kuo geresnis skonis ir seansas.

  • Eksperimentuokite su tabako skoniais:

Kad kaljano rūkymas būtų maloni patirtis, pirmiausia turėtumėte pasirinkti kokybiško kaljanų tabako gamintoją. Tai gali būti pvz., “Chaos” gaminami tabakai, kurie yra itin aukštos kokybės gaminiai, sukuriantys ypač tankius dūmus. „Chaos“ tabakai buvo pradėti gaminti 2016 m. Vokietijoje. Kadangi gamybai yra naudojamas šviesių lapų tabakas ir fantastiška melasa, tai šis prekės ženklas greitai tapo populiarus. Be to, šio kokybiško tabako skoniai puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems kaljano rūkaliams.

  • Kaljanas turi būti sandarus:

Prieš užsandarinant kaljano dalis visada išpūskite užsistovėjusį ir pasenusį orą. Be to, toks valymas prieš rūkymą taip pat leidžia pakaitinti anglį iš apačios į viršų ir patikrinti bendrą oro srautą.

  • Ne visada eksperimentai pasiteisina:

Jei nuspręsite kolboje esantį vandenį pakeisti pienu, alkoholiu ar kitais skysčiais, turėtumėte apsvarstyti visus to privalumus ir trūkumus. Nors tai gali būti jaudinanti patirtis, tačiau yra dalykų, kurių reikėtų vengti. Pvz., įkaitusiame piene greitai pradeda daugintis bakterijos, labai rūgščios sultys gali pakenkti kaljano dalių kokybei ir pažeisti apdailą, o alkoholį uždarose patalpose pavojinga įkvėpti.