Mažas / Mini / Kelioninis Kaljanas “Aladin 2GO”

11 rugpjūčio, 2022

Nesinori neštis sunkaus ir didelio kaljano su savimi į rūkymo seansą lauke? Tokiu atveju “Aladin 2GO” jums tikrai patiks! Su šiuo kaljano modeliu mėgautis kaljano dūmais galite bet kada ir bet kur, žinoma, jei nėra draudžiama.

“Aladin 2GO” – tai yra mažas kelioninis kaljanas, parduodamas komplekte kartu su stilingu kelioniniu krepšiu. Nors jo aukštis siekia vos 24 cm, dėl ko yra itin patogus naudoti kelionėse, tačiau siūlo nuostabų rūkymo malonumą su tirštais dūmų debesimis. Šis kaljano modelis ne tik užtikrina mobilumą ir patogumą kelionėse dėl savo kompaktiško dydžio, bet ir yra ilgaamžis. Kadangi “Aladin 2GO” pagrindas yra pagamintas iš grūdinto stiklo, o stiebas – iš nerūdijančio plieno, todėl galite būti ramūs, kad jis tarnaus ilgai.

“Aladin 2GO” kaljano apžvalga:

Kaljanų gamintojas “Aladin”, pagaminęs “Aladin 2GO” kaljano modelį, pristatė patogų ir praktišką kelioninį kaljaną į rinką. Šis kaljano modelis gali būti naudojamas daugiausia su dviem žarnomis ir turi vėdinimo angą. Jei norite įsigyti “Aladin 2GO” kaljaną, turite žinoti, kad komplekte nerasite taurelės tabakui ir žarnos. Tai reiškia, kad šias kaljano dalis turėsite išsirinkti atskirai. Tačiau nenusiminkite, nes nemokamai gausite difuzorių, tarpinių rinkinį ir laikymo krepšį, kuris bus ypač naudingas kelionėse. Integruotas difuzorius sumažina triukšmo sklaidą, todėl galite reguliuoti burbuliavimo garsumą kaip norite. Dėl kompaktiško dydžio ir komplektacijoje esančio kelioninio krepšio jį galima neštis bet kur be jokių rūpesčių. Transportavimą taip pat palengvina ir medžiagų pasirinkimas kaljano dalims.

Kaljano stiebas:

“Aladin 2Go” kaljanas komplekte turi kaljano stiebą, kurio spalvą galėsite pasirinkti iš keturių variantų. Šio modelio kaljano stiebas iš nerūdijančio plieno gali būti juodos, sidabrinės, mėlynos ir raudonos spalvos. Tačiau nauji aliuminio modeliai yra ne tik kompaktiški, bet ir itin stilingi. Jie yra gaminami su daugybės skirtingų spalvų pasirinkimu, pvz., mėlyna, auksinė, žalia, raudona, juoda ir sidabrinė. Be to, yra net šiek tiek lengvesni nei nerūdijančio plieno versija.

Kaljano kolba:

“Aladin 2GO” kaljano komplektacijoje rasite išskirtinio dizaino skaidrios spalvos stiklinį kaljano pagrindą, dar vadinamą vaza arba kolba. Jis yra pagamintas iš masyvaus ir storo akrilo stiklo, o ši medžiaga apsaugo “Aladin 2GO” pagrindą nuo dūžimo transportavimo metu.

“Aladin 2GO” kaljanas tiesiog puikiai tiks karštomis vasaros dienomis pasiimti su savimi prie ežero, į parką ar atostogauti paplūdimyje. Tačiau nepamirškite pasidomėti, ar toje vietoje nėra draudžiama rūkyti.