Kaip Išsirinkti Kaljaną?

27 sausio, 2022

Rinkoje kaljanų pasirinkimas yra iš ties platus: jie skiriasi savo spalva, dizainu, forma, dydžiu, žarnų skaičiumi, komplektacija. Išsirinkti jums tinkamiausią kaljaną gali būti nelengva užduotis, tačiau mes jums padėsime. Pateiksime keletą patarimų, kurie jums palengvins šią užduotį.

Žiūrėti video:

Įsigykite karščio kamerą:

Įprastai kaljanų komplektacijoje nebūna karščio kameros, į kurią dedama karšta anglis, tačiau ji būtina kokybiškam ir saugiam kaljano rūkymui. Elektroninėje parduotuvėje “Tavo Kaljanas” galite įsigyti norimo dizaino ir prekės ženklo karščio kamerą.

Atkreipkite dėmesį į taurelę:

Paprastai taurelė būna komplekte kartu su kaljanu, tačiau pasitaiko atvejų, kai jos nėra. Keramikinė taurelė labiau skirta sausesniam ir klasikiniui tabakui, o silikoninė – stipresniam tabakui. Taurelės taip pat būna ir molinės. Galite rinktis jums patinkančią taurelę, nes jų pasirinkimas elektroninėje parduotuvėje “Tavo Kaljanas” yra itin platus. Taurelės skiriasi ne tik medžiaga, iš kurios ji yra pagaminta, bet ir spalva, dizainu ir dydžiu.

Atkreipkite dėmesį į kaljano pagrindą:

Geriausia rinktis kaljano vazą plačiu pagrindu, nes tai duoda stabilumą kaljanui, kai jis yra pastatomas ant stalo arba ant žemės. Kaljano vazos būna įvairių spalvų, raštų, dizainų ir formų, todėl galite pasirinkti pagal savo skonį.

Atkreipkite dėmesį į žarną:

Vieni kaljanai yra parduodami su rūkymo žarna, o kiti ne. Rūkymo žarna užtikrina kokybiškesnį rūkymą ir yra daug patogesnė, kai jos antgalis turi magnetuką. Tokiu būdu jungtis yra daug sandaresnė, žarna, įstačius į skylutę, tvirčiau laikosi ir nereikia didelių pastangų norint ją prijungti prie kaljano stiebo.

Kiti aspektai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį:

Taip pat atkreipkite dėmesį, ar kaljane yra dūmų išpūtimo funkcija, kuri palengvina kaljano naudojimą. Tokiu būdu nereikia ištraukti angos kištuką, norint išleisti kaljane susikaupusius dūmus. Be to, Premium klasės kaljanai turi difuzoriaus skylutės atidarymo svirtelę, kuri reguliuoja oro srautą. Rūkant kaljaną tai priduoda komforto, todėl klientai elektroninėje parduotuvėje “Tavo Kaljanas” dažniau renkasi kaljanus su šia funkcija.