Kaip Naudotis Elektroniniu Kaljanu?

10 rugpjūčio, 2022

Elektroninis kaljanas – tai yra tabako dūmas šiuolaikiniam amžiui, nes kai kurie šio kaljano tipai gali būti nešiojami ir lengvai transportuojami. Šis kaljano tipas gali būti trijų rūšių:

  • vienkartinis kaljano įrenginys;
  • įkraunamas elektroninis kaljano įrenginys;
  • elektroninė kaljano galvutė.

Elektroninė kaljano galvutė yra dedama ant tradicinio kaljano stiebo. Elektroninis kaljanas yra alternatyvus būdas rūkyti kaljaną be kaljano pypkės. Visuose tokiuose kaljanuose vietoj tradicinio kaljano tabako naudojami skysti tabako skoniai. Kai kelyje norite pasimėgauti kaljano dūmais, elektroninis kaljanas yra kaip tik tas dalykas, kuris gali patenkinti jūsų norus. Elektroninis kaljanas siūlo tokios pat kokybės dūmus kaip ir įprastas kaljanas, tačiau su futuristiniu posūkiu. Tai reiškia, kad užuot nešiotis vandens pypkę, kad patenkinti savo potraukį rūkyti, elektroniniai kaljanai siūlo jums paprastą, prieinamą ir patogų būdą mėgautis kaljano rūkymo seansu bet kurioje vietoje. Jei norite išmėginti šį kaljaną, bet nežinote, kaip juo naudotis, skaitykite toliau.

Kaip veikia elektroninis kaljanas?

Tradiciniai kaljanai naudoja karštą anglį, kad pašildytų tabaką ir sukurtų tirštus dūmus. O elektroninis kaljanas naudoja šildytuvą, kuris skystą tabaką – sultis – paverčia gardžiais garų debesimis. Elektroninių kaljanų veikimo principas yra labai panašus į elektroninių cigarečių. Tiek elektroniniai kaljanai, tiek elektroninės cigaretės turi baterijomis maitinamą šildymo įrenginį.

Kai įkvepiate, šildytuvas įsijungia ir įkaitina skysto tabako kasetę, tada skystis yra paverčiamas į garus. Kasetėje gali būti nikotino, kitų kvapiųjų medžiagų ar cheminių medžiagų. Joje taip pat yra glicerolio arba propilenglikolio (PEG), kurie iškvepiant atrodo kaip dūmai. Kiekvieną kasetę galima naudoti kelis kartus ir jos būna įvairių skonių. Kadangi elektroninis kaljanas yra naujas nešiojamų, kelionėms tinkamų kaljanų stilius, jums nereikia ieškoti vietos, kur užkurti angliukus.

Elektroninį kaljaną lengva naudoti, nereikia jokios sąrankos, surinkimo, vandens, nes jis yra visiškai elektroninis. Jei ieškote patogios alternatyvos tradiciniams kaljanams, norite įvairių skonių ir mėgstate greitai parūkyti, negaišdami daug pasiruošimo laiko, elektroninis kaljanas gali būti puikus pasirinkimas. Elektroninių kaljanų gamintojai siūlo platų aromatizuotų skystų tabako sulčių pasirinkimą, įskaitant daugybę skonių be nikotino. Tai gali būti geriausias natūralus rūkymas ir padėti mesti rūkyti.

Elektroninio kaljano tipai:

Vienkartinis elektroninis kaljanas:

Vienkartinis elektroninis kaljano įrenginys veikia tik tam tikrą laiką, t.y. jūs galite jį naudoti tik tam tikrą išpūtimų skaičių prieš jį išmetant. Paprastai tai būna apie 320 išpūtimų. Vienkartinis elektroninis kaljanas naudoja garų purkštuvą ir mažą ličio bateriją, kad sušildytų skystį ir gamintų dūmus primenančius garus. Šiose vienkartinėse kaljano pypkės versijose yra talpa, užpildyta jūsų pasirinktais tabako skysčio skoniais, todėl kai tas skystis baigiasi, jį galima išmesti.

Įkraunamas elektroninis kaljanas:

Priešingai nei vienkartinis, įkraunamas elektroninis kaljanas turi bateriją, kurią galima įkrauti ir toliau naudoti, o kai baigiasi skystas tabakas, talpą galima vėl pripildyti, todėl jo nereikia išmesti. Toks elektroninis kaljanas paprastai susideda iš pakartotinai užpildomos skysto tabako kameros, šildytuvo tabakui šildyti ir akumuliatoriaus su įkrovikliu.

Elektroninė kaljano galva:

Elektroninė kaljano galva yra naudojama kartu su kaljano pypke, skirta tradiciniam kaljano rūkymui, tačiau vietoj tradicinio kaljano tabako yra naudojamos tabako sultys. Tai yra daug talpesnis aparatas su didesnėmis baterijomis, galintis išleisti daug daugiau energijos ir, savo ruožtu, didesnius dūmus. Jie yra pritvirtinami prie tradicinio kaljano pypkės viršaus ir veikia panašiai kaip tradicinis kaljanas. Skystas tabakas praeina per vandenį kaljano vazoje taip pat, kaip rūkant kaljano tabaką. O pakartotinai užpildomos ir įkraunamos elektroninio kaljano galvutės gali būti su skaitmeniniais ekranais, rodančiais išpūtimų skaičių, įkvėpimo laikmatį ir leidžia reguliuoti šilumą.